Distributor
exkluzivních cyklo značek

Výměny a vrácení

o nejdůležitější na začátek, na vrácení zboží  odstoupení od kupní smlouvy máte dle našeho zákona 14 dní od převzetí zásilky.

Jelikož však víme, že nakupování dárků na Vánoce je lepší řešit včas, rozhodli jsme se pro objednávky přijaté od 1. 11. prodloužit lhůtu pro vrácení zboží až do 15. 1. následujícího roku. Máte tak jistotu, že ikdyby dárek pod stromečkem nesedl, máte zajištěnou bezproblémovou výměnu i po Vánocích.

 

Jak postupovat při vrácení?

Ať už chcete vrátit peníze, vyměnit velikost nebo byste raději z jakéhokoliv důvodu jiné zboží. Je to opravdu jednoduché. U faktury nebo také dole na této stránce najdete připnutý jednoduchý formulář, který Vás krok za krokem provede vším, co je potřeba vyplnit. Přiložte kopii faktury a společně s nevyhovujícím zbožím zašlete k nám na adresu: ZOOKEE s.r.o., Milady Horákové 46, 568 02 Svitavy.

Co se bude dít dál?

Bude to rychlovka. Koukneme v jakém stavu je vrácené zboží a začneme postupovat dle instrukcí z Vašeho protokolu. Na vyřízení máme sice dle zákona 14 dní ode dne, kdy tvá zásilka dorazí k nám, ale skoro určitě vše proběhne v podstatě obratem.

PS: Pokud byla při nákupu započítána sleva na objednávku, bude rozpočítána také na vrácené zboží.

 

Vrácené zboží musí být ve skvělé kondici, to znamená:

  • Musí být v původním obalu, nepoškozené, nepoužité a označené visačkou.
  • Nesmí zapáchat kouřem, parfémy, pracím práškem ani ničím jiným. Spodní prádlo zkoušejte vždy pouze na spodní prádlo.
  • Zboží nesmí být vyprané, ani jinak upravené.

 

Ke stažení: Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy