Distributor
exkluzivních cyklo značek

Doprava a platba

Platba za zboží

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  1. Platby na dobírku: Zboží zaplatíte při předání u dopravce. Dopravce nabízí možnost zaplatit zboží v hotovosti nebo platební kartou přímo u řidiče.
  2. Dobírka na Slovensku: Při přebírání zboží uhradíte platbu řidiči v hotovosti či platební kartou v Eurech.
  3. Online platba - platební kartou: Platbu uskutečníte ihned po odeslání objednávky přes zabezpečenou platební bránu The Pay. Vaše platební karta musí mít od banky umožněny platby na internetu.

 

Doprava zboží

Způsob dopravy

  • ČR a SK: Využíváme služeb GLS a PPL. Zboží je expedováno do následujícího pracovního dne. V případě dobírky se platba hradí přímo u dopravce. Na Slovensku platba probíhá v Eurech.
  • EU: Při objednávkách do ostatních zemí EU, se doprava řeší individuálně a je zpoplatněna cenou 10Euro, pokud se jedná o standardní balík. Zboží je expedováno po uhrazení faktury v Eurech, která bude zaslána na váš email.

 

Ceny dopravy pro ČR a SK

PřepravceCena služby Doprava zdarma
GLS případně PPL 120 Kčnad 500 Kč

 

 

Balík GLS

GLS rozváží zboží ve všední dny od 8.00 do 18.00. Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá vám oznámení a doručí zásilku znovu následující pracovní den. Výhodou je telefonát ohledně domluvy o doručení, případně SMS, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

U řidiče můžete zaplatit v hotovosti i kartou.

 

Balík PPL

PPL rozváží zboží až do váhy 50 kg, ve všední dny od 8.00 do 18.00. Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, uloží zásilku do nejbližšího Parcel Shopu. Výhodou je telefonát ohledně domluvy o doručení, případně SMS, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

U řidiče můžete zaplatit v hotovosti i kartou.